Spartaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Zimní příprava

Krkonoše a Španělsko

Tradiční model zimní přípravy zvolil trenér sparťanských fotbalistů Jozef Chovanec, který bude chtít na jaře se svými svěřenci napravit nepříznivý dojem z podzimu. Svoje mužstvo vezme na kondiční soustředění do Špindlerova Mlýna, herní pohodu pak bude čtvrtý tým aktuální prvoligové tabulky hledat ve Španělsku.

Sparťané trénují na Letné ještě tento týden, ale víkendu jim začne nejdelší dovolená z celého roku. Poprvé se v šatně sejdou až 2. ledna a druhý den podstoupí tradiční kondiční testy na FTVS.

V Praze budou nabírat i první dávky nejtěžší části přípravy, která vyvrcholí ve Špindlerově Mlýně. Tam Sparta odjede v neděli 11. ledna, poté co ukončí svoji dvoudenní účast na halovém turnaji Víkend šampionů, na němž bude obhajovat letošní finálovou účast.

Druhou polovinu ledna stráví sparťané znovu ve svém tréninkovém areálu na pražském Strahově, v plánu mají také první přípravné zápasy. Další s těžšími, ovšem dosud nespecifikovanými soupeři, je čekají ve Španělsku, kde bude výprava pobývat od 1. do 10. února. O týden později již vstoupí do nejvyšší domácí soutěže.